Prosinec 2010Vianočný darček;)

24. prosince 2010 v 13:06 Čo sa inam nevošlo
Všetkým návštevníkom tejto stránky a všetkým fans Mel prajem krásne a nikým nerušené Vianoce;) Ako darček mám pre Vás fotky z vianočnej show Hip Hop Fakulty, ktoré sú vážne luxury;) Čekujte ich TU, je tam aj link na ich stiahnutie;)

vianocna show

Street Life, 85. + 86. časť

20. prosince 2010 v 21:58 MEL v telke a na nete
Minulý týždeň som sem akosi zabudla hodiť aktuálnu časť SL, takže to dopľňam dnes spolu s tou aktuálnom;) Obe sú venované lektorovi HHF menom Marow, ktorého určite poznáte aj ako člena The Pastels:) čekuj TU a TU.

Vianočná Show v HHF

19. prosince 2010 v 15:05 Akcie
Treba prísť:)

vianocna show

Interview s Mel :)

11. prosince 2010 v 10:11 Rozhovory+iné zaujímavé články
Tento milý rozhovorík som objavila na stránke dancelovers.blog.cz :) Nezabudnite kliknúť na "celý článok", aby vám nič neušlo;)

Jaké byly tvé taneční začátky? Jak jsi se vůbec k tancování dostala a co považuješ za své první úspěchy?

 Za úplný začátek beru gymnastiku. Od čtyř let jsem jí drtila tři hodiny denně v popradské tělocvičně. Od té doby se nebojím ničeho :) První tance byly: scénika, tzv.disco až po hip hop ( jsem nějaká ta mistryně světa :D) Tehdy mě objevil místní čávo Miro Olšavský ( BDS Academy) a objevil můj hiphopový potenciál.


Proslavila tě soutěž Milionový tanec. Jak na ni vzpomínáš? Kdo tě vůbec přihlásil a co ti soutěž přinesla? Měla tvá účast v ní i nějaká negativa?

 Milionový tanec vnímám silně pozitivně. Byla jsem ve správný čas na správném místě a za to vděčím mé rodině, která mě k tomu ,,dokopala". Působila jsem tehdy v Praze a nějak se mi odtamtud nechtělo. Casting se mi pak povedl a tak už nebylo cesty zpět. Jsem ale moc ráda, vše je tak, jak má být, všecko do sebe zapadá. Milionový tanec byl pro mě mega vstupenkou do slovenského ,,showbyznysu" slušných kšeftíků, kvalitních spoluprací a potkala jsem Johnnyho Perfektného, chápeš? :-) 


MEL & Johnny - Demo na Pražskom OK

4. prosince 2010 v 9:51 Vystúpenia a iné
Freestyle z akcie, kde boli Johnny a Mel porotcami:)


Street Life, 84. časť

1. prosince 2010 v 15:43 MEL v telke a na nete
Časť s názvom Do Prahy vám priblíži akciu Pražské KO, kde Mel a Johnny porotili + ukážka na pokračovanie z Ground Masterz Battlu.